середа, 16 грудня 2015 р.

Наші поради: Весільні урочистості. Порада №1

Відео-фотозйомку кожен бачить по різному. Хтось бажає запросити досвідчену людину з відео-фотостудії. Хтось свого знайомого з відео- чи фотокамерою. Але потрібно розглянути всі плюси і мінуси перед тим, як зупинитися на тому чи іншому виборі.

Якщо ви зробили вибір в бік професіонала з студії, то можете уникнути більшості проблем:
Проблема 1.
Професійний відео-фотооператор за родом своєї діяльності дуже добре підготовлений до всіляких непередбачуваних ситуацій. Чи то вони пов'язані з технічними моментами, чи з психологічними. У нього є завжди все необхідне для того, щоб ваше весілля пройшло без збоїв. В даному випадку є дуже мала ймовірність того, що будь-які технічні проблеми вплинуть на всю зйомку.
Навряд чи ваш товариш, запрошений у якості оператора, візьме з собою (про всяк випадок) сумку з приладдям, як то кажуть "на всі випадки життя", не кажучи вже про професіональність та художні моменти процесу зйомки. Адже Ваш товариш приходить на урочистості, в першу чергу як гість. Тож і зйомку буде проводити в проміжках між спілкуванням, застіллям та чаркою... А це відіграє важливу роль, адже у разі упущення оператором цікавих моментів весільних урочистостей, ви не зможете переграти їх заново.
(Інші поради чичайте в категорії "НАШІ ПОРАДИ").

Немає коментарів:

Дописати коментар