четвер, 17 грудня 2015 р.

Весілля на Франківщині. Прикол "За 2 зайцями"


    Це лише фрагмент фільму із серії "Українське весілля": Знято та змонтовано на студії Мирослава Бойчука з Івано Франківщини. Квітень 2010 року.




    Кожен з нас мріє про казкове весілля, спогади про яке мають залишитися з нами на все життя. Цілком природньо, що кожна наречена бажає, щоб все на її весіллі було бездоганно, і наша мета - допомогти їй у цьому. Створити чарівну казку на сторінках весільного альбому, передати всю атмосферу свята, ніжності та любові - завдання досить відповідальне як з технічної, так і з емоційної, творчої точки зору. Тому досить серйозно треба поставитися до вибору майстра, що втілюватиме історію вашого кохання. ( інші поради чичайте в анотаціях до інших відео )
    Це лише фрагмент фільму із серії "Українське весілля": Знято та змонтовано на студії Мирослава Бойчука. 2010 р. 
    Будь-який фільм має кілька основних складових: документальні зйомки, музику, фото, заставки, титри, тощо... І тільки вміле їх поєднання робить фільм про ту чи іншу подію насправді цікавим і захоплюючим.
Наша студія також здійснює інші послуги. Зйомку - монтаж -, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. (Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).
Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв.
Тел. 0509091572. Додатковий ( 730208 )

Немає коментарів:

Дописати коментар