четвер, 17 грудня 2015 р.

Весілля на Франківщині. Прикол "Ранок наречених"

    Звичайно, передусім треба визначитись с бюджетом фотозйомки. Намагатись заощадити тут не варто - фотографії збережуть ваші найкращі спогади на все життя, до того ж порівняно з іншими весільними витратами ця сума у будь якому разі невелика. Але й діяти за принципом "чим дорожче - тим краще" не варто також.

     Іноді у фотографів-початківців можна побачити напрочуд гарні кадри - вони найчастіше ставляться до своєї роботи з найбільшою відповідальністю і любов'ю, втілюють у неї свою душу. Також часто найгарніше фотографують весілля саме фотографи-жінки, до яких буває досить упереджене ставлення. Мабуть, саме з жіночою чуйністю пов'язаний той факт, що часто саме жінки найбільш вдало фотографують закохані пари, маленьких дітей та інші ідиллічні сюжети. В цілому ж основним критерієм вибору фотографа є, мабуть, емоції, що виникають у вас при перегляді портфоліо. Якщо перегляд фотокарток не залишає ваше серце байдужим, ви смієтеся і плачете разом з героями репортажу - цей майстер без сумніву ваш! ( інші поради чичайте в анотаціях до інших відео ) 
    Це лише фрагмент фільму із серії "Українське весілля": Знято та змонтовано на студії Мирослава Бойчука. 2010 р. 
     Будь-який фільм має кілька основних складових: документальні зйомки, музику, фото, заставки, титри, тощо... І тільки вміле їх поєднання робить фільм про ту чи іншу подію насправді цікавим і захоплюючим.
Наша студія також здійснює інші послуги. Зйомку - монтаж -, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. (Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).
Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв.
Тел. 0509091572. Додатковий ( 730208 )

Немає коментарів:

Дописати коментар