вівторок, 5 січня 2016 р.

Весілля в Єзуполі. Івано-Франківщина. Торги з приколами

    Цікаво, що західна традиція кидати букет нареченої незаміжнім подружкам і сестрам трохи змінюється в Україні через те, що вважається поганим знаком віддавати комусь свій букет. 

    Навіть випускати з рук чи класти на стіл його під час розпису у Будинку урочистих подій не бажано. В крайньому випадку можна дати потримати матері чи нареченому. Поставити ці квіти можна лише у ресторані поряд із собою на стіл у вазу, а після святкування забрати додому у спальню. Але щоб не розчаровувати подружок, які сподіваються схопити букет нареченої і вийти заміж в цьому році, купляють другий, який і кидають через плече.(про інші традиції та обряди чичайте в анотаціях до інших відео )
Це лише фрагмент фільму із серії "Українське весілля": Знято та змонтовано на студії Мирослава Бойчука. 2010 р. 
    Будь-який фільм має кілька основних складових: документальні зйомки, музику, фото, заставки, титри, тощо... І тільки вміле їх поєднання робить фільм про ту чи іншу подію насправді цікавим і захоплюючим.
Наша студія також здійснює інші послуги. Зйомку - монтаж -, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. (Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а).
Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв.
Тел. 0509091572.

Немає коментарів:

Дописати коментар