пʼятниця, 22 січня 2016 р.

І тільки домашній відеоархів допоможе Вам згадати прекрасні миті Вашого життя.

...Час мчить невблаганно, проходять дні, пройдуть роки... І тільки домашній відеоархів допоможе Вам згадати прекрасні миті Вашого життя. 

    Крім того, - це прекрасний подарунок близькій людині.У Вас чи у Ваших друзів збереглися відеокасети чи кіноплівки із зйомками весілля або ювілею, зворушливих дитячих свят, днів народження, домашніх урочистостей або просто родинних кадрів, Ваших прогулянок, подорожей. 
    Такі зйомки безумовно дорогі для Вас і є найприємнішим спогадом найкращих миттєвостей Вашого життя. Нема секрету, що будь-яка річ від часу псується. Так само і кіноплівки, і відеокасети починають від часу руйнуватися, розсихатися, розмагнічуватися або просто приходять в непридатність внаслідок зносу. А ось на сучасному носії: "флешці" або компакт диску (DVD) відеозапис надійніший, він позбавлений цих недоліків. З плином часу оцифрований запис не втрачає якості і може бути легко розтиражований. Тому оцифрування - це другий шанс для Вашого архіву. Оцифровка дасть Вашим кіноплівкам, відео касетам нове життя. Ми пропонуємо якісний перезапис (оцифрування) кіноплівок 8 мм або 16 мм та відеокасет форматів VHS, S-VHS, VHS-С, MiniDV, HDV, Betacam SP з наступним записом у формат DVD-Video або AVI DV. Якщо для Вашого відео необхідно відновити яскравість або колірний баланс, збільшити різкість відео, зробити фільтрацію шумів (шумопониження) або стабілізувати зображення, здійснити корекцію, стабілізацію, реставрацію відеоматеріалу та монтаж на його основі повнометражного фільму.
Зразки на сайті www.frankivsktv.if.ua (Громадське Інтернетбачення Прикарпаття), або за прямими посиланнями http://www.youtube.com/user/retrofilm100 http://vesillia.ucoz.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар