вівторок, 5 січня 2016 р.

Весілля в Єзуполі. Івано-Франківщина. + поради

    Наступний крок - зв'язок з фотографами, які вам сподобалися, для з'ясування деталей зйомки. Тут необхідно дізнатись, яку апаратуру використовує майстер, чи потрібен йому асистент, скільки годин він згоден працювати на весіллі, у якому вигляді ви отримуєте фото - диск, надруковані фотографії, весільна фотокнига тощо.
    Дуже важливий етап - особиста зустріч з фотографом. Як не прикро, але якщо між вами та цією людиною не виникне хоча б найменшої симпатії - зробити яскраву сесію буде практично неможливо.

    Також під час зустрічі вам необхідно сформулювати свої особисті побажання щодо фотографій - кольору, композиції, жанру, сюжету тощо. Якщо можливо - подивіться не тільки портфоліо фотографа, а й декілька вже виконаних ним замовлень на весільну фотозйомку. Це необхідно, щоб оцінити, наприклад, технічну компетенцію фотографа. Якщо на фото часто можна бачити такі очевидні дефекти, як недостатня чіткість фото, невдале кадрування (простіше кажучи - "відрізані" голови, руки й ноги), завалений горизонт тощо, - це привід замислитися над доцільністю залучення до роботи такого фотографа. По закінченні особистої зустрічі отриманої інформації зазвичай достатньо для того, щоб зробити висновок про можливість співпраці з тим
чи іншим фотографом.

.
     Мабуть ні для кого не є секретом, що чоловік не повинен бачити свою наречену у весільному вбранні до самого весілля, але не всі знають, що незаміжнім подругам і сестрам не за що не можна давати приміряти своє весільне плаття, тому що по повір`ю вони не вийдуть заміж. Краще не випробовувати долю. Зрозуміло, що весільну сукню треба носити обережно і намагатися не зачепити і не порвати. Але якщо це сталося, нічного страшного, головне не зашивати її. Краще просто підколоти булавками.

  Щодо обручки, нікому не треба давати її міряти ні під час весілля, ні після неї. Також краще не міряти чужі кільця, тому що це може привнести зради в вашу родину. Якщо ви купили обручку задовго до весілля, не треба її кожного дня чіпати і приміряти. А після весілля краще як можна рідше знімати її, звісно за виключенням таких випадків як відвідування рентген-кабінетів тощо.(про інші традиції та обряди чичайте в анотаціях до інших відео )

  Це лише фрагменти фільму із серії "Українське весілля": Знято та змонтовано на студії Мирослава Бойчука. 2010 р.

  Будь-який фільм має кілька основних складових: документальні зйомки, музику, фото, заставки, титри, тощо... І тільки вміле їх поєднання робить фільм про ту чи іншу подію насправді цікавим і захоплюючим. Наша студія також здійснює інші послуги. Зйомку - монтаж -, перепис реставрацію фото- відео - аудіо та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. (Заходити з вул. Мельника, поруч з "Укргазбанком" №11а). Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв. Тел. 0509091572.

Немає коментарів:

Дописати коментар